گزارش عاطفی کارورزی  

روابط انسانی در مدرسه 
نام و نام خانوادگی کارورز: سید میلاد هاشمی         نام معلم راهنما: آقای رشنو
نام استاد راهنما: آقای صرفه جو               نام آموزشگاه: شهید مدرس
ویژگی­ های گزارش: 1_ تبيين روابط مدیر و معلمان 2­_ تبيين روابط معلم با دانش­آموزان 3_ تبيين روابط عوامل اجرایی با دانش­ آموزان 4_تبيين روابط دانش ­آموزان با یکدیگر 5_ تبيين هر یک از روابط چهارگانه فوق با مصداق های عینی (نمونه­ای از روابط)
روابط مدیر با معلمان: مدیر مدرسه آقای خ

ادامه مطلب  

اطلاعیه  

اطلاعیه
 
با سلامبه استحضار عزیزان میرسانیم مدارك كلاس های كارگاهی آموزش اكسل و مقاله نویسی در حال آماده شدن است و بعداز طی مراحل اداری به شما عزیزان تحویل داده می شود.
با تشكرانجمن علمي فناوری اطلاعات دانشگاه جامع علمي كاربردی-مركز جهاد دانشگاهی
 
____________________________
کانال تلگرامی انجمن علمي فناوری اطلاعات
 
https://telegram.me/ituast
 

ادامه مطلب  

رئیس دانشگاه علمی کاربردی اسلام آبادغرب (خضراء) در کنگره تجلیل از اسطوره های مدیریت موفق به دریافت س  

رئیس دانشگاه علمي کاربردی اسلام آبادغرب (خضراء) در کنگره تجلیل از اسطوره های مدیریت موفق به دریافت سیمرغ طلایی برترین مدیر پزوهشگر جوان دانشگاهی ایران در سال ۹۵ شد.
به گزارش نقطه نیوز و به نقل از راز خرداد کرمانشاه : محمد سجاد رشیدپور رئیس دانشگاه علمي کاربردی اسلام آبادغرب (خضراء) در کنگره تجلیل از اسطوره های مدیریت موفق به دریافت سیمرغ طلایی برترین مدیر پزوهشگر جوان دانشگاهی ایران در سال ۹۵ شد. 

ادامه مطلب  

 

هبردهای پیشنهادی برای بزرگداشت حماسه 9 دی
 

    توجه به لایه های عمیق پیدایش و ظهور حماسه نهم دی
    تأکید بر رویکرد تبيين و پرهیز از سطحی نگری
    تحلیل و تبيين ابعاد، ریشه های فتنه سال 1388(ظلم به نظام، شورش برعلیه جمهوریت و مردم سالاری، عبور از قانون، همسویی با دشمنان نظام، مخدوش کردن امنیت نظام، مخدوش کردن اعتماد مردم نظام، میدان دادن به عناصر و جریانهای مخالف نظام و...)
    تحلیل و تبيين ابعاد و پیامدهای داخلی و خارجی حماسه نهم دی
    تشری

ادامه مطلب  

راوبط عاطفی  

راوبط عاطفی  

چگونه ایلعاذر در حالی که با کفن پیچیده شده بود، از قبر خارج شد؟ (یوحنا فصل ۱۱ آیه ۴۴) )  

انجیل یوحنا گزارش می دهد که ایلعاذر توسط مسیح زنده شد و او با کفن که به دورش پیچیده شده بود، از قبر خارج گردید (فصل ۱۱ آیه ۴۴). آیا شخصی که پارچه دست و پایش را بسته است، می تواند راه برود؟
طبق گزارش های یهودیان در دوران باستان، کفن به صورت نوار بلند از شانه تا کمر جسد کاملا سفت و محکم پیچیده می شد. پاها نیز به طور جداگانه پیچیده می شد. روی صورت دستمالی قرار داشت.
بنابراین بعد از زنده شدن ایلعاذر، بدنش نمی توانست در زیر کفن تکان خورده و حرکت کند. تر

ادامه مطلب  

روایت من 4 (جلسه چهارم کلاس)  

به نام خدا
واژگان کلیدی: پژوهش، پژوهش روایی، کمی، کیفی، کارورزی
شنبه اولین روز از دومین ماه پاییز، ساعت 8 صبح، چهارمین جلسه پژوهش روایی برگزار شد. بعد از یک آخر هفته ی پرهیجان باید به کلاس می رفتیم. آخر هفته ای که 60 نفر از دانشگاه به ورزشگاه غدیر اهواز رفتیم تا بازی تیم محبوبمان پرسپولیس را ببینیم و با یک هیجان خاص و البته درگیری خیلی بد مواجه شدیم. خب طبق معمول از خواب بلند شدن اول صبح برایم کار آسانی نیست. ربع ساعتی قبل کلاس از خواب بیدار شدم

ادامه مطلب  

برگزاری نشست دانشجویی با موضوع آب و فاضلاب در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان  

به گزارش روابط عمومی آبفای کاشان، در این نشست که به همت هسته پژوهش آب مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی وبا حضورجمعی از دانشجویان ، اساتید و اعضای هئیت علمي دانشگاه آزاد اسلامی در محل سالن اجتماعات این دانشگاه برگزارشد، معاون برنامه ریزی ومنابع انسانی شرکت آبفای کاشان به ارائه سخنرانی پیرامون اقتصاد آب شهری پرداخت.

ادامه مطلب  

سلامت روان  

در مورد بهداشت روانی دو تعریف مورد توجه قرار می گیرد:
در تعریف اول ، منظور از بهداشت روانی عبارت از رشته ای تخصصی از بهداشت عمومی است كه در زمینه كاستن بیماریهای روانی در یك اجتماع فعالیت می نماید و بررسی انواع مختلف اختلالات روانی و عوامل موثری كه در بروز آن ها نقش دارند، در قلمروی كار این علم می باشد.
در تعریف دوم، بهداشت روانی به معنای سلامت فكر می باشد و منظور نشان دادن وضع مثبت و سلامت روانی است كه خود می تواند نسبت به ایجاد سیستم با

ادامه مطلب  

معرفی کتاب  

معرفی کتاب هوش عاطفي
 


در اطراف ما، وقتی صحبت از هوش می شود، معمولا تعبیر مردم، سرعت در عملیات ریاضی، توانایی حل مسائل مهندسی، داشتن حافظه قوی، یا طرح ریزی و اجرای یک نقشه است. این دیدگاه در مورد هوش انسان، بسیار تنگ نظرانه ‌است و بسیاری از توانایی‌های مهمی را که در نحوه عملکرد ما در زندگی، نقش تعیین کننده دارند، در بر نمی‌گیرد. هوش ریاضی، تنها یک جنبه‌ از هوشِ فراگیری است که به گونه‌ی انسان امکان بقا داده است. جنبه دیگر و بسیار مهمی از ه

ادامه مطلب  

با هدف ارتقاء سطح علمی و فرهنگی نوجوانان بخش مستقل نوجوانان در کتابخانه غدیر نیشابور ایجاد شد.  

با  هدف ارتقاء سطح علمي و فرهنگی نوجوانان بخش مستقل نوجوانان در کتابخانه غدیر نیشابور ایجاد شد.
با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات کتابخانه ای به ویژه برای نوجوانان بخش مستقلی برای این گروه سنی در کتابخانه غدیر نیشابور ایجاد شد.
به گزارش اداره کتابخانه های عمومی نیشابور،  با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات کتابخانه ای و ارتقا سطح علمي و فرهنگی نوجوانان و دانش آموزان بخش مستقلی برای این رده سنی در کتابخانه غدیر نیشابور ایجاد

ادامه مطلب  

امکان خروجی اکسل در نرم افزار حسابداری  

اکثر نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار ایران این امکان را برای ما فراهم می کنند که بتوانیم از اطلاعات خود خروجی اکسل داشته باشیم. 
وقتی که برای نرم افزاری خروجی اکسل وجود داشته باشد، شما به راحتی می توانید گزارشات متنوعی بسازید و هر طور که می خواهید آن گزارشات را سفارشی کنید.
در نظر بگیرید که یک گزارش فروش از نرم افزار حسابداری گرفته اید و این اطلاعات به صورت ریز اقلام فاکتور فروش اطلاعات را به شما نشان می دهد. فرض کنیم شما گزارشی می خواه

ادامه مطلب  

انتشار شماره جدید فصلنامه علمی پژوهشی مدیریت اسلامی  

به اطلاع می رساند شماره جدیدفصلنامه علمي پژوهشی مدیریت اسلامی منتشر گردید. در این شماره می خوانید:
شناسایی و تبيين اصول مدیریت در سیره امام حسین علیه‌السلام و دلالتهای آن برای دانش مدیریت
شناسایی عوامل مؤثر بر موفقیت پروژه های مهندسی دفاع مقدس مورد پژوهش: پل بعثت در عملیات والفجر 8
ارائه الگوی اسلامی ایرانی اجرای خط مشی های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران
بازنمایی شاخصهای رفتاری توکل و بررسی میزان تناسب آن با سبک تصمیم‎گیری مدیران
الگوی رهب

ادامه مطلب  

جزئیات شگفتیهای آفرینش در نهج‌البلاغه  

 حجت الاسلام حسن رضا رضایی پژوهشگر قرآنی و استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با مهر در رابطه با شگفتیهای پزشکی نهج البلاغه که در کتاب خود به تفصیل به آن پرداخته است، گفت: در بحث اعجاز علمي قرآن یا احادیث با گزاره های علمي رو به رو هستیم و آنها را می توان به سه دسته تقسیم کرد. برخی از این گزاره های علمي اعجاز علمي، برخی دیگر شگفتیهای علمي و برخی دیگر اشارات علمي هستند.وی افزود: هرکدام از این گزاره ها دارای تعاریف خاص خود هستند. برخی این طور مطرح کرد

ادامه مطلب  

مجازات اعدام برای خداناباوران در ۱۳ کشور مسلمان جهان  

مجازات اعدام برای خداناباوران در ۱۳ کشور مسلمان جهانگزارش سالیانه «آزادی اندیشه» نشان می‌دهد که در قوانین ۱۳ کشور مسلمان دنیا برای کسانی که به خدا باور ندارند یا از پذیرش دین رسمی سرباز می‌زنند، مجازات اعدام در نظر گرفته شده است.ایران، افغانستان، پاکستان، مالزی، مالدیو، موریتانی، نیجریه، قطر، عربستان سعودی، سومالی، یمن و امارات متحده عربی، کشورهایی هستند که در آن‌ها مجازات مرگ برای آته‌ایست‌ها در نظر گرفته شده است.  گزارش سالانه «آ

ادامه مطلب  

کارگاه آموزشی مفاهیم مرگ مغزی  

کارگاه آموزشی مفاهیم مرگ مغزی، فرهنگ سازی اهدای عضو، طرح جذب سفیران اهدای عضو و ثبت نام کارت اهدای عضو در جمعیت هلال احمر برگزار شد. این کارگاه آموزشی به همت واحد فراهم آوری اعضای پیوندی و نسوج دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و همکاری هلال احمر در تاریخ ۱۲مهر ماه برگزار شد. در ابتدای مراسم مطالب آموزشی و علمي به صورت تصویری توسط ریاست محترم واحد، سرکار خانم دکتر صادق بیگی ارائه شد، در ادامه به ابهامات و سوالات حاضرین در سالن پاسخ داده شد. مرا

ادامه مطلب  

گزارش اداری  

گزارش اداری  

درس پژوهی قسمت سوم  

درس پژوهی؛ الگویی برای توانمندسازی معلمان
قسمت سوم ده گام اساسی در درس پژوهی
1⃣ تشکیل گروه، تقسیم کار و مسئولیت افرادبه عنوان مثال، یک گروه معلمان می تواند به شیوه ی زیر سازمان دهی شود:یک نفر مسئول هماهنگی، دو نفر مسئول نوشتن طرح درس، دو نفر مسئول اجرای طرحاعضای گروه باید علاوه بر مسئولیت تعیین شده، همگی در یک راستا و به طور مشترک در کلیه ی فعالیت ها نقش داشته باشند.
2⃣ تعیین هدف پژوهشمثلا: درگیر ساختن دانش آموزان در فرآیند یاددهی و یادگیری

ادامه مطلب  

جریمه ۲۹ میلیون دلاری خودروساز چینی  

خودرو


 
تلویزیون دولتی چین گزارش داد چین شریک چینی جنرال موتورز را به دلیل قیمت‌گذاری انحصاری مبلغ ۲۰۱ میلیون یوآن (۲۹ میلیون دلار) جریمه می‌شود.
 
 به گزارش رویترز، براساس گزارش تلویزیون چین، قانون‌گذاران قیمت‌گذاری این کشور سایک موتور، شریک چینی جنرال موتورز را برای تعیین حداقل قیمت برای برخی از مدل‌های خاص کادیلاک، شورولت و بیوک جریمه می‌کند.
شرکت جنرال موتورز در واکنش به این گزارش اعلام کرد: «جنرال موتورز کاملا به قوانین و مقررا

ادامه مطلب  

اطلاعيه مسابقه طرح درس نويسي  

به اطلاع می رساند ،گروه های آموزشی منطقه 5 در نظر دارد مسابقه طرح درس نویسی کتاب جغرافیای ایران پایه دهم را برگزارنماید. لذا از دبیران محترم جغرافیا دعوت به عمل می آید طرح درس روزانه خود را ، یکی از دروس کتاب مذکور ، در فایلwordآماده و تا آخر دی ماه 95 پرینت و لوح فشرده آن را به گروههای آموزشی منطقه پنج تهران تحویل و یا به ایمیل گروه ارسالنمایند. همچنین گزارش های خود را در هر یک از زمینه های (نقد و بررسی کتاب جغرافیای ایران پایه دهم- تحلیل سوالات

ادامه مطلب  

علت اینکه هر روز نباید حمام کنیم چیست؟  

وقتی کسی می گوید هر روز حمام نمی کند شاید به نظر خیلی ها عجیب بیاید، اما آیا واقعا لازم است هر روز دوش بگیریم؟ بررسی های علمي نشان داده که روزانه حمام کردن، آن طور هم که فکر می کنیم کار درستی نیست. این مطلب را بخوانید تا بفهمید چرا کمتر حمام کردن به نفع شماست.

ادامه مطلب  

فراخوان جشنواره ملی «نقد کتاب»  

 
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، خدیجه قنبری مهرنیت؛ رابط پژوهشی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان، گفت: اتحادیه انجمن‌های علمي دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی ایران در نظر دارد با همکاری انجمن علمي دانشجویی علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی اولین جشنواره نقد کتاب را در حیطه موضوعی رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار کند.
وی ادامه داد: این جشنواره کتاب‌های چاپی و

ادامه مطلب  

نشست علمی نقد مقاله " مفهم شناسی حریم خصوصی انسان در قرآن و حدیث" برگزار می شود  

نشست علمي نقد مقاله " مفهم شناسی حریم خصوصی انسان در قرآن و حدیث" برگزار می شود.
این نشست با ارائه آقای حامد متوادی و با دبیری حجت الاسلام محمد نادری برگزار می گردد. از تمامی علاقه مندان جهت شرکت در این نشست علمي دعوت به عمل می آید.

ادامه مطلب  

احادیث فقهی مشترک میان مذاهب اسلامی، حجّیّت و قواعد هم عرض آن  

با سلامنشست علمي "احادیث فقهی مشترک میان مذاهب  اسلامی، حجّیّت و قواعد هم عرض آن" برگزار می شود.این نشست علمي در تاریخ 28/9/95 بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می گردد. از تمامی علاقه مندان جهت شرکت در این نشست علمي دعوت می شود.مکان پژوهشکده حدیث حوزه، تالار ثقه الاسلام کلینی رهشرکت خواهران بلامانع است.
 

ادامه مطلب  

انجام این چند اشتباه ساده در روز منجر به مرگ می ‌شود  

به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمي پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ کارشناسان در جدیدترین پژوهش های خود دریافتند  نشستن برای مدت زمان طولانی می تواند باعث ابتلای افراد به انواع بیماری ها از جمله سرطان سینه، روده بزرگ، سرطان ریه و پروستات که همگی می توانند سبب مرگ انسان شوند، کارشناسان براین اساس به افراد توصیه می کنند هر دو ساعت یکبار به مدت نیم ساعت از جای خود بلند شوند و به انجام کارهایی چون ورزش های کششی و قدم زدن بپردازند تا سلامت بدن آنها حفظ

ادامه مطلب  

انجام این چند اشتباه ساده در روز منجر به مرگ می ‌شود  

به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمي پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ کارشناسان در جدیدترین پژوهش های خود دریافتند  نشستن برای مدت زمان طولانی می تواند باعث ابتلای افراد به انواع بیماری ها از جمله سرطان سینه، روده بزرگ، سرطان ریه و پروستات که همگی می توانند سبب مرگ انسان شوند، کارشناسان براین اساس به افراد توصیه می کنند هر دو ساعت یکبار به مدت نیم ساعت از جای خود بلند شوند و به انجام کارهایی چون ورزش های کششی و قدم زدن بپردازند تا سلامت بدن آنها حفظ

ادامه مطلب  

این نشانه‌های مرگبار بدن را جدی بگیرید/ سفید شدن مو هشداری برای جوانان  

به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمي پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ تناسب اندام برای برخی از افراد تنها به لحاظ ظاهری اهمیت دارد. از طرف دیگر، عده‌ای صرفاً به محل جوش‌ها و چروک‌های روی صورتشان توجه داشته و از علائم هشداردهنده روی بدن به کلی غافل می‌شوند.
 متخصصان بر این باورند با شناخت علائم و نشانه‌هایی بر روی بدن می‌توان تا حدود زیادی از بروز برخی بیماری‌ها جلوگیری کرد. از جمله این نشانه ها می توان به سفید شدن زودرس بیش از 50 درصد موها قبل از 40

ادامه مطلب  

این نشانه‌های مرگبار بدن را جدی بگیرید/ سفید شدن مو هشداری برای جوانان  

به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمي پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ تناسب اندام برای برخی از افراد تنها به لحاظ ظاهری اهمیت دارد. از طرف دیگر، عده‌ای صرفاً به محل جوش‌ها و چروک‌های روی صورتشان توجه داشته و از علائم هشداردهنده روی بدن به کلی غافل می‌شوند.
 متخصصان بر این باورند با شناخت علائم و نشانه‌هایی بر روی بدن می‌توان تا حدود زیادی از بروز برخی بیماری‌ها جلوگیری کرد. از جمله این نشانه ها می توان به سفید شدن زودرس بیش از 50 درصد موها قبل از 40

ادامه مطلب  

نشست علمی تخصصی از نظم وانضباط متعارف تا نظم وانظباط تعالی بخش  

نشست علمي تخصصی از نظم وانضباط متعارف تا نظم وانظباط تعالی بخش توسط انجمن مدیریت اسلامی با سخنرانی دکتر میثم لطیفی عضو هیئت علمي دانشگاه امام صادق علیه السلام و دبیری دکتر مهدی محمدی نسب روز دوشنبه هفدهم آبان 95/8/17 ساعت 18:30 در محل بلوار جمهوری، کوچه شماره 2، فرعی اول سمت چپ، ساختمان انجمن های علمي حوزه برگزار می گردد.
شرکت برای عموم علاقمندان آزاداست.

ادامه مطلب  

گزارش ICD Research از شرکت گوگل  

آخرین به روز رسانی به تاریخ 17 سپتامبر 2016
شرکت گوگل پیشتاز عرصه‌ی خدمات جستجو و تبلیغات در اینترنت است. تمرکز اصلی این شرکت روی تجارت‌هایی نظیرِ تبلیغات، جستجو، پلاتفورم‌ها و سیستم عامل‌ها، و طراحی و تولیدِ سخت افزار است. علاوه بر موتور جستجوی گوگل، فهرست محصولات و خدمات این شرکت شامل موارد زیر نیز هست:
Google Web Search, Google Chrome, Google Docs, Google Calendar, Google Images, Google Finance, Google Books, Google News, Google Earth, Google Play, AdMob, Google Maps, Google Videos, Google Reader, Blogger, Google Wallet, Gmail, Google Groups and

ادامه مطلب  

«شفافیت مالی مسئولان و کارگزاران نظام» در چهارمین قسمت از برنامه «جهان‌آرا»  

 
روایت حاجی دلیگانی از حذف عبارت «نظارت مردمی» بر حقوق کارگزاران کشور/ شهبازی: یک انتقاد از حقوق پزشکان دولتی کردیم به ما گفتند بی‌عقل!/ کنایه یامین پور به ویلای لواسان و پخش تصاویری از ویلای میلیاردی آقای وزیر روی آنتن زنده
روزی که قرار شد در صحن به این گزارش رسیدگی کنیم، گزارش جایگزین قبلی آمد، یعنی ویرایش جدید. این بند تبصره 5 را که ملاحظه کردیم، دیدیم عجیب است نظارت‌های نهادهای نظارتی هست، عموم مردم نیست. مردم آن حذف شده است. تعجب کردیم

ادامه مطلب  

شرح  

نرم افزار حسابداری چیست ؟نرم افزار حسابداری نیازهای یک بنگاه تجاری از قبیل سرعت ، امنیت ، قابلیت اطمینان ، و قدرت تحلیل و آنالیز اطلاعات را برآورده می کند.نرم افزار حسابداری ابزارهای مورد نیاز برای محاسبات و اتومات کردن خیلی از پروسه های حسابداری را برای پیش بینی های امور مالی یک شرکت (یا فروشگاه) ارائه می کند.نرم افزار حسابداری گزارشاتی از قبیل فروش ، ارزش اموال و داراییها ، هزینه های بالاسری ، هزینه های تولید ، صورتحساب عملکرد سود و زیان

ادامه مطلب  

غار اصحاب کهف در کجا واقع شده است؟ + تصاویر  

غار اصحاب کهف در کجا واقع شده است؟ + تصاویر
در این گزارش به معرفی چند غار پرداختیم که روایت شده اصحاب کهف در آن جا حضور داشتند.
به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ داستان زندگی پر فراز و نشیب اصحاب کهف، شاید یکی از عجیب ترین داستان های قرآن کریم باشد. 
 
از بهشتی شدن یک حیوان تا چندین سال استراحت کردن چند انسان فراری از حکومت ظلم بدون اینکه مرگ آن ها را تهدید کند، همگی گویای شگفت بودن داستان زندگی اصحاب کهف ا

ادامه مطلب  

نشست علمی «رویکردهای نوین در نمایه سازی منابع اخلاق اسلامی» برگزار شد.  

نشست علمي رویکردهای نوین در نمایه سازی منابع اخلاق اسلامی بر اساس اصطلاح نامه، با همکاری پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی و اداره همکاری های علمي و پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی همزمان با هفته پژوهش در محل نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علميه قم برگزار شد.

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1