چگونه از هک شدن اکانت تلگرام جلوگیری کنیم ؟  

چگونه از هک شدن اکانت تلگرام جلوگیری کنیم ؟
 تلگرام به خودی خود هک نمی شود و این شرکت برای هک سرورهایش مبلغ هنگفتی را به عنوان جایزه قرار داده است ولی به کمک بدافزار یا فوروارد پیام یا حتی بدون هیچ نرم افزاری می شود به تلگرام دیگران وارد شد.
 
اگر می‌خواهید تلگرام تان هک نشود همین امروز به فعال کردن تایید دومرحله ای اقدام نمایید. تایید دومرحله ای علاوه بر نیاز به پیامک تاییدیه شماره شما، به رمزی تعیین شده از سوی شما نیاز دارد که این رمز را می

ادامه مطلب  

همکلاسی سیریش  

شما اگر یک عدد همکلاسی سیریش داشته باشید چیکار میکنید؟
آقای ب.خ از جمله دانشجویان خرخوان کلاس میباشد که هیچ رقمه با دیگر دانشجویان راه نیامده و برای گرفتن نمره ی بالاتر دست به هرکاری میزند!
از جمعیت 18 نفره ی کلاس فقط سه نفریم که سرکلاس جزوه مینویسیم و پیگیر هستیم.این بین یه دو سه نفر دیگه هم هستن که بعدا یه چیزایی مینویسن ولی نه کامل!
آقای ب.خ هم ازون دسته دانشجوهاست که از هفت دولت آزاده و سرکلاس همیشه ی خدا با گوشیش ور میره و محض رضای خدا یه قل

ادامه مطلب  

بررسی و راهنمای کامل استفاده از ویندوز ۸  

بررسی و راهنمای کامل استفاده از ویندوز ۸
پس از انتشار نسخه آزمایشی (مصرف کننده) ویندوز ۸ و معرفی تازه ها و ترفندهای ویندوز ۸ تصمیم گرفتیم راهنمای کاملی را به زبان پارسی منتشر کنیم تا شما را با ویژگی،خصوصیات و ترفندهای سیستم عامل جدید مایکروسافت بیشتر آشنا کنیم.
 
نکاتی قبل از شروع:
ما در اینجا نسخه آزمایشی ویندوز ۸ را بررسی خواهیم کرد،تجربه نشان داده است که نسخه آزمایشی با نسخه های اصلی در گزینه و منو ها تفاوت چندانی نداشته و فقط نسخه اصلی ب

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1