بازار بیلت در مصر و بازار ورق در روسیه  

بازار بیلت در مصر
اخبار بازار فولاد حاکی از عدم تمایل به خرید محصولات فولادی دارد. طبق گزارشاتی که از سوی بازار بیلت در مصر به دست آمده است، در هفته ی گذشته کشور مصر اقدام به خرید چند محموله بیلت وارداتی کرد اما در شرایط فعلی شاهد هستیم که خریدار ها تمایلی به فعالیت ندارند و اعلام کرده اند که میخواهند تا پس از تعطیلات عید فطر نیز صبر کنند. به گزارش حامیران، بیلت سی آی اس 420 تا 425 دلار هر تن سی اف آر به ثبت رسیده است. بیلت اوکراین نیز در 422 دلار

ادامه مطلب  

اخبار بازار فولاد در خاور دور، آمریکا و ایتالیا  

 
اخبار بازار قراضه در خاور دور
اخبار بازار قراضه وارداتی در خاور دور حاکی از ثبات پا برجا آن است. به دلیل آن که اکثرا در هفته ی اخیر اقدام به خرید کرده بودند، تمایلی برای خرید در حال حاضر در بازار دیده نمی شود. در حال حاضران فعالان بازار معتقد هستند که به سه دلیل در روز های آتی معاملات در بازار با قيمت های بالایی انجام خواهد گرفت. این سه دلیل عبارت اند از: افزایش قيمت بیلت در چین و افزایش قيمت معاملات قراضه در ترکیه.
 به گزارش حامیران، آخرین

ادامه مطلب  

گرانی نفت بیکاری در آمریکا راکاهش داد  

دفتر آمار کار آمریکا نشان می دهد که تعداد فرصت های شغلی در بخش اکتشاف نفت و گاز و خدمات مرتبط در ماه نوامبر 3300 مورد افزایش یافته و به 384 هزار و 300 مورد رسیده که اولین افزایش از سپتامبر 2014 تاکنون است.
 به گزارش رویترز، شرکت های انرژی آمریکا در طی 2 سال گذشته و همزمان با کاهش تعداد سکوهای حفاری از 1609 در اکتبر 2014 به 316 سکو در ماه می155 هزار فرصت شغلی را کاهش داده بودند.
این کاهش سکوهای حفاری در حالی اتفاق افتاده بود که قيمت نفت خام آمریکا از بالای 107 دل

ادامه مطلب  

قیمت ایزوگام پلیمری 09120764044  

 شرکت ایزوگام مهسان عایق شرق دلیجان در سال  با هدف تولید عایقهای رطوبتی از پشم شیشه با ظرفیت سالانه  تن و با شماره  به ثبت رسید این شرکت در  قيمت فروش و اجرای ایزوگام دلیجان در تهران و کرج  | قيمت  قيمتایزوگامقيمتفروشوایزوگام    نمایندگی فروش و نصب بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام های دلیجان با بهترین و مجربترین کادر اجرایی  قيمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب هر متر مربع  قيمت ایزوگام، آسفالت، قیرگونی | ماهان ساز     قيمت هر مترمربع ایزوگ

ادامه مطلب  

وضعیت بازار فولاد و سنگ آهن در چین  

 
طبق گزارشات و برسی های انجام شده از سوی انجمن آهن و فولاد در چین مشخص شده است که در انتهای ماه می سال جاری، تولید روزانه فولاد در این کشور در مقایسه با ده روز میانی ماه می  در حدود ۲.۹۹ درصد کاهش داشته و  به یک میلیون و ۷۶۴ هزار تن به ثبت رسیده است. این گزارش در حالی منتشر شده است که در طول ماه های اخیر نیز تولید فولاد کاهش داشته ولی در ماه می به بالاترین حد خود رسیده است. طبق آنچه که در آخرین گزارش بورس کالای ایران آمده است، باید شاهد متوقف

ادامه مطلب  

دلار نيوزيلند  

دلار نیوزیلند، پول رسمی نیوزیلند و مناطق اقماری آن است. این پول، دهمین پول پرمصرف دنیاست. سابق بر سال 1967، پوند نیوزیلند استفاده می شد.
برای یك حساب سرانگشتی، هر دلار نیوزیلند را می توان 2500 تومان در نظر گرفت. به دلیلی كه در سكه یك دلاری نیوزیلند، عكس مرغ كیوی ضرب شده است، هر دلار نیوزیلند را یك كیوی می نامند.
در تمامی اسكناس های نیوزیلند، تصویر زیرزمینه ملكه الیزابت دوم هست و پلیمری هستند.
 
5 دلاری:‌ تصویر ادموند هیلاری:‌اولین فاتح اورست
10 دل

ادامه مطلب  

چشم انداز بازار گازی ایران در اروپا  

در حال حاضر قيمت گاز طبیعی در اروپا حدود ۵ دلار بر میلیون بی تی یو است. بر‌اساس پیش‌بینی پلتس، قيمت گاز در بلند‌مدت حداکثر بین ۵ تا ۶ دلار بر میلیون بی‌تی‌یو نوسان خواهد داشت.
از آنجا که قيمت گاز طبیعی به‌طور غیرمستقیم هنوز تابعی از قيمت نفت خام است می‌توان نتیجه گرفت که پیش‌بینی پلتس بر اساس روند واقع‌بینانه بازار نفت خام و محصولات مستقیم آن در نظر گرفته شده است. بر این اساس قيمت گاز ارسالی رقبا به اروپا با توجه به چشم‌انداز بازار آن ب

ادامه مطلب  

شکاف سیاسی عربستان و قطر و تشدید نگرانی ها در بازار نفت  

بهای نفت خام در بازارهای بین المللی در معاملات اولین روز کاری هفته جاری تحت تأثیر کاهش عرضه نفت عربستان در ماه آینده در راستای تداوم اجرای تعهدات خود و همچنین شکل گیری انتظاراتی مبنی بر افت موجودی نفت آمریکا اندکی افزایش یافت. در نتیجه قيمت نفت خام برنت در بازار ICE لندن برای تحویل در ماه اوت در روز دوشنبه با ۱۴سنت (۰/۳ درصد) رشد، در سطح بشکه ای ۴۸/۲۹ دلار قرار گرفت. همچنین، قيمت نفت خام WTI در بازار نایمکس نیز برای تحویل در ماه ژوئیه با ۲۵ سنت (۰/

ادامه مطلب  

احداث بندر کلیدی در مراکش با 36.5 میلیون دلار  

آژانس ملی بنادر مراکش(ANP)، در حال اجرایی نمودن عملیات احداث بندر تجاری با ترمینال چندمنظوره در این کشور با برآورد مالی 36.5 میلیون دلار است .
انتظار می رود ، بندر تجاری در سال 2019 به اتمام برسد و باعث توسعه و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی در مراکش گردد .
 

ادامه مطلب  

ما اشتباه نمیکنیم، صرفا می آموزیم  

 
داستان معروفی از تام واتسون، بنیان گذار شرکت « آی . بی . ام » نقل می کند که یکی از کارکنان اشتباه بزرگی را مرتکب شد و مبلغ ده میلیون دلار به شرکت ضرر زد.
این کارمند به دفتر واتسون احضار شد و پس از ورود گفت:« تصور می کنم باید از شرکت استعفا دهم.»
تام واتسون گفت:«شوخی میکنید! در همین لحظه مبلغ ده میلیون دلار بابت آموزش شما خرج شده است!!!

ادامه مطلب  

پنجمین هفته متوالی کاهش قیمت نفت  

قيمت نفت روز جمعه به دلیل کاهش ارزش دلار افزایش داشت، اما پنجمین هفته متوالی کاهش خود بعد از تصمیم اوپک و سایر تولید کنندگان برای تمدید توافق کاهش تولید را پشت سر گذاشت.
قيمت نفت روز جمعه به دلیل کاهش ارزش دلار افزایش داشت، اما پنجمین هفته متوالی کاهش خود بعد از تصمیم اوپک و سایر تولید کنندگان برای تمدید توافق کاهش تولید را پشت سر گذاشت.بر اساس این گزارش، قيمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات دیروز با....ادامه مطلب....

ادامه مطلب  

تتنها ایمان شان به دلار هفت تومان است !  

درود...آنان موجودات سمج و کلیدی هستند ..می گفت : همه ای این پراید سوارها باید بازداشت بشن !...گفتم : بی خیال آخه چرا ؟...گفت : اینها مثلا ارزان ترین ماشین را حریده اند ولی خیلی ریا کارند ..چون ماشین 600 دلاری را خریده اند 6000 دلار ! شش هزار دلار !!...باید پرسید از کجا آورده اید ؟!!..می گفت در مراکز اقتصادی جهان همه چهار شاخ ماندن که این پراید سوارها در ایران ممکنه از مریخ باشند کلا !..گفتم : ای بابا پس آنهایی که مرسدس و بی ام دبلیو  هفتاد هزار دلاری رو میخرن دو

ادامه مطلب  

رونیکا رنت به تمام ایران گسترش می یابد  

رونیکا رنت به تمام ایران گسترش می یابد
سرویس رونیکا رنت در ایران گسترش یافته است. رانندگان رونیکا رنت دسترسی به وسایط نقلیه ای که می توانند برای مراسم مستقل مانند ارائه بسته، تحویل غذا یا مواد غذایی و به اشتراک گذاشتن سواری و اجاره ماشین عروس استفاده کنند.این برنامه از ماه مه در سن دیگو پخش شده است.به گفته این شرکت، وسایل نقلیه الکتریکی رونیکا رنت تقریبا ۲۰،۰۰۰ مایل در سن دیگو رانده شده اند.این سرویس در اواخر امسال در لس آنجلس راه اندازی

ادامه مطلب  

اخبار بازار فولاد ایران  

                    
 
افت قيمت سنگ آهن در بازار داخلی
آخرین اخبار بدست آمده از بازار سنگ آهن صادراتی ایران مبنی بر این است که قيمت سنگ آهن مگنتیت 60 درصد خالص بندرعباس از  35.4 دلارهرتن فوب به 34 دلار هرتن فوب رسید.همچنین سنگ آهن هماتیت صادراتی با کاهش یک دلاری مواجه شده و هر تن فوب آن حدود 30 دلار می باشد.
 
آرامش بازار آهن اسفنجی بهم خواهد ریخت
با وجود تعطیلی و رکود بازار،در روز سه شنبه بهاء شمش افزایش یافت.بطوریکه سایز150 میلیمتر تا قيمت 1450 توم

ادامه مطلب  

سه عامل اثرگذار بر بازار سکه  

در چهارمین روز هفته، دلار دومین روز کم نوسان خود را پشت ‌سر گذاشت و با یک تومان افت به قيمت ۳ هزار و ۷۵۸ تومان بازگشت. به گفته فعالان، کاهش دامنه نوسانات دلار در دو روز گذشته چنان ملموس بوده که بخشی از معامله‌گران ترجیح داده‌اند، عقب نشینی کنند، این در حالی است که در بازار سکه با توجه به نزولی بودن اونس قيمت ها روند نزولی در پیش گرفته و معامله گران انگیزه بیشتری برای خرید از خود نشان می دهند.
 
از سویی برخی کارشناسان عامل افزایش انگیزه خرید

ادامه مطلب  

اخبار بازار فولاد ایران  

                    
 
افت قيمت سنگ آهن در بازار داخلی
آخرین اخبار بدست آمده از بازار سنگ آهن صادراتی ایران مبنی بر این است که قيمت سنگ آهن مگنتیت 60 درصد خالص بندرعباس از  35.4 دلارهرتن فوب به 34 دلار هرتن فوب رسید.همچنین سنگ آهن هماتیت صادراتی با کاهش یک دلاری مواجه شده و هر تن فوب آن حدود 30 دلار می باشد.
 
 
آرامش بازار آهن اسفنجی بهم خواهد ریخت
با وجود تعطیلی و رکود بازار،در روز سه شنبه بهاء شمش افزایش یافت.بطوریکه سایز150 میلیمتر تا قيمت 1450 ت

ادامه مطلب  

سدان هولدن آسترا 2017  

سدان هولدن آسترا مدل 2017 چند هفته دیگر قرار است وارد بازار استرالیا شود و قيمت پایه آن 21990 دلار برای مدل LS تعیین شده است. انتخاب سدان آسترا به معنی خرید خودرویی می باشد که مواردی مانند 5 ستاره ایمنی ANCAP، اپل کارپلی، اندروید اتو و یک دوربین دید عقب را دارد. مشتری ها می توانند از بین 4 تریم مختلف LS، LS+، LT و LTZ یکی را برای خرید انتخاب کنند.

ادامه مطلب  

 

پیرزنی هر هفته مبلغ شش هزار دلار به حساب خودش واریز میکرد. بعد از گذشتن چند سال توی ذهن رئیس بانک سوال ایجاد شد که منبع درامد این پیرزن از کجاست؟!

ادامه مطلب  

فرصت برای صادرات فولاد ایران در ماه رمضان  

                    
امسال نیز مانند روند هرساله، در ماه رمضان شاهد کاهش تقاضای فولاد در خاورمیانه و شمال افریقا بودیم که پیش بینی می شود قيمت فولاد نیز حدود 10 تا 20 دلار تا انتهای این ماه کاهش پیدا کند. گفتنی است با کاهش قيمت محصولات صادراتی ایران، یک فرصت و موقعیتی عالی برای کشورمان رقم میخورد تا بتواند سهم بیشتری را در بازار کسب کند. همچنین تاثیر ماه مبارک رمضان در بازار فولاد کشورهای خاورمیانه و کشورهای جنوب شرقی آسیا از جمله اندونزی

ادامه مطلب  

انعقاد بیش از ۷ هزار قرارداد سکه آتی / رشد جهانی طلا تحت تاثیر کاهش شاخص سهام آسیا  

حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۷ هزار و ۲۳۵ قرارداد رسید. همچنین در بازار جهانی فلزات گران بها، قيمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳ درصد افزایش به ۱۲۶۹ دلار رسیده است.
 
به گزارش تابناک اقتصادی، در همین حال ارزش معاملات نیز به ۹۷۴ میلیارد ریال رسید. این در شرایطی است که روز گذشته در بازار نقدی، سکه تمام طرح جدید با ثبات قيمت نسبت به روز شنبه یک میلیون و ۱۹۹ هزار تومان فروخته شد.
 
همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار بیش از ۱۴۴ هزار تومان ع

ادامه مطلب  

مقایسۀ دست‌مزد کارگر ایرانی با سایر کشورها / حداقل ساعتی یک و نیم دلار  

درحالی که حداقل حقوق در کشور ما حدود 1.5دلار در ساعت است،این رقم در سایر کشور ها حتی به 10 دلار نیز می رسد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، حداقل حقوق کارگران با 44 ساعت کار اجباری در هفته 812 هزار تومان در ماه و به عبارت دیگر 4هزار و 600 تومان در هر ساعت است، این در حالی است که حقوق دریافتی این افراد در مقایسه با کارگران سایر کشورهای نه چندان توسعه یافته همسایه چندان چشم‌گیر نیست.پرداخت دست‌مزدهای اندک در کشور در حالی رقم می‌خورد

ادامه مطلب  

جدید دانلود Evhacon 2 1.2 – بازی اکشن و شمشیری “اواکُن 2” اندروید + دیتا  

 تست شده با اجرای آفلاین
 
Evhacon 2 – اواکُن 2 بازی جدید و هیجان انگیز در سبک بازیهای اکشن، نقش آفرینی و شمشیری از استودیوی بازی سازی Retroverso Games برای اندروید است که با قيمت 1.5 دلار در مارکت بزرگ گوگل عرضه شده و به درخواست شما عزیزان جدیدترین نسخه ان را حضور شما معرفی نموده ایم! این بازی که با موتورهای قدرتمند Unreal Engine 44 ساخته  شده است دارای گرافیکی خیره کننده است و در آن شما در نقش شخصیت اصلی به ایفای نقش می پردازید! ماموریت حماسی جدید خود را آغاز

ادامه مطلب  

آیا نفت ۵۰ دلاری واقع بینانه خواهد بود؟  

قيمت‌های نفت هفته گذشته به سطحی سقوط کردند که از زمان اعلام توافق اولیه اوپک برای کاهش تولید در نوامبر سال گذشته، مشاهده نشده بود.
قيمت‌ها از زمانی که اوپک توافق کاهش تولید را به مدت ۹ ماه دیگر تمدید کرد، به طور مستمر رو به کاهش بودند و کاهش دو هفته‌ای، قيمت نفت وست‌تگزاس اینترمدیت را به میانه محدوده ۴۰ دلار رسانده است.عوامل اصلی برای این کاهش قيمت، مشابه عواملی هستند که پیش از توافق اوپک وجود داشتند. رشد تولید نفت شیل آمریکا همچنان ادامه

ادامه مطلب  

قیمت ایزوگام بام بان شرق 08644230349  

قيمت ایزوگام08644230349
قيمت به تومان می باشد تلفن تماس   ،  ایزوگام پشم شیشه ایران فویلدار دو لایه ایزوگام ساده  پشم شیشه ایرانایزوگامساده  نام  ایزوگام ساده ایزوگام ساده محصولات ایزوگام تولیدی در واحد اشتهارد شرکت پشم شیشه ایران با ضخامت  تا میلی متر متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم ایزوگام ایران  خوش آمـدیـد  گروه تولیدی ایـزوگام ایـران مفتخر است به اطلاع بازدید کنندگان محـترم برساند ،با یاری ایزد منـان و همکاری جمعی از متخصصین د

ادامه مطلب  

انواع میکروسکوپ  

طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت میکروسکوپ حرفه ای,های جدید,میکروسکوپ های حرفه ای,میکروسکوپ های قدیمی,میکروسکوپ های نوری,میکروسکوپ

ادامه مطلب  

انواع میکروسکوپ  

طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت میکروسکوپ حرفه ای,های جدید,میکروسکوپ های حرفه ای,میکروسکوپ های قدیمی,میکروسکوپ های نوری,میکروسکوپ

ادامه مطلب  

انواع میکروسکوپ  

طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت میکروسکوپ حرفه ای,های جدید,میکروسکوپ های حرفه ای,میکروسکوپ های قدیمی,میکروسکوپ های نوری,میکروسکوپ

ادامه مطلب  

انواع میکروسکوپ  

طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت میکروسکوپ حرفه ای,های جدید,میکروسکوپ های حرفه ای,میکروسکوپ های قدیمی,میکروسکوپ های نوری,میکروسکوپ

ادامه مطلب  

انواع میکروسکوپ  

طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت میکروسکوپ حرفه ای,های جدید,میکروسکوپ های حرفه ای,میکروسکوپ های قدیمی,میکروسکوپ های نوری,میکروسکوپ

ادامه مطلب  

صنعت لگن سازی ایران  

نگاهی به قيمت لوکس ترین خودروهای خارجی در منطقه آزهد اروند در آبادان بندازید بعد ببینید این ناجوانمردها چه به روز ملت درآورده اند الان یک خودروی اپتیما 2017 بدون عوارض گمرکی با دلار آزاد و واردات از امارات و نه کارخانه اصلی کره ( که با رفع تحریمها و واردات از کارخانه اصلی همین قيمت هم 40% کاهش می یابد ) حدود 78 ملیون تومان است بصورت فول آپشن خوردوی شاسی بلند هیوندایی توسان مدل 2017 خرید از دبی 67 ملیون تومان هست واقها تو این مملکت یکی نیست حق مردم رو

ادامه مطلب  

میکروسکوپ چیست  

میکروسکوپ,طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت پاورپوینت,میکروسکوپ پایه ششم,میکروسکوپ پراب پویشی,میکروسکوپ پروب روبشی,میکروسکوپ پروب

ادامه مطلب  

میکروسکوپ چیست  

میکروسکوپ,طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت پاورپوینت,میکروسکوپ پایه ششم,میکروسکوپ پراب پویشی,میکروسکوپ پروب روبشی,میکروسکوپ پروب

ادامه مطلب  

میکروسکوپ چیست  

میکروسکوپ,طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت پاورپوینت,میکروسکوپ پایه ششم,میکروسکوپ پراب پویشی,میکروسکوپ پروب روبشی,میکروسکوپ پروب

ادامه مطلب  

میکروسکوپ چیست  

میکروسکوپ,طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت پاورپوینت,میکروسکوپ پایه ششم,میکروسکوپ پراب پویشی,میکروسکوپ پروب روبشی,میکروسکوپ پروب

ادامه مطلب  

میکروسکوپ چیست  

میکروسکوپ,طرزکار میکروسکوپ الکترونی,طریقه استفاده از میکروسکوپ,عدسی میکروسکوپ,عملکرد میکروسکوپ,عکس از میکروسکوپ,عکس میکروسکوپ الکترونی,عکس میکروسکوپ نوری,عکس هایی از میکروسکوپ,عکسهای میکروسکوپ الکترونی,فروش میکروسکوپ حرفه ای,فروش میکروسکوپ ژئوتکنیک,فروش میکروسکوپ یو اس بی,قویترین میکروسکوپ جهان,قيمت میكروسكوپ نوری,قيمت میکروسکوپ الکترونی,قيمت پاورپوینت,میکروسکوپ پایه ششم,میکروسکوپ پراب پویشی,میکروسکوپ پروب روبشی,میکروسکوپ پروب

ادامه مطلب  

داعش در فضای مجازی  

آمار عجیب از داعش، اعضایش، حضور در فضای مجازی و درآمد تریلیون دلاری ماهیانه:یک پژوهش جدید از سوی مرکز مطالعاتی "اس ام تی" نشان داد که تعداد سایت‌های وابسته به گروه‌های تروریستی در شبکه‌ها و پایگاه‌های اجتماعی از ۱۲ سایت در سال ۱۹۹۷ به ۱۵۰ هزار سایت در سال ۲۰۱۴ رسیده است.پژوهشی که مرکز مطالعاتی "اس ام تی" منتشر کرده میزان نفوذ زیاد این گروه‌ها را نشان می‌دهد طوری که به عنوان مثال داعش روزانه ۳۸ پیام جدید را منتشر می‌کند که شامل فایل‌های ت

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1